دنیا چاپ

تاثیر کارت ویزیت در تبلیغات چیست؟

تاثیر کارت ویزیت در تبلیغات چیست؟

کارت ویزیت ها علی‌رغم اینکه ابزاری کوچک در صنعت چاپ هستند ولی هر کارآفرینی و در هر حرفه و کسب‌وکاری می‌تواند از ظرفیت‌های کارت ویزیت تأثیر بسزایی در موفقیت شغلی یا حرفه خود حتی در عصر دیجیتال بدست بیاورد. اثری که کارت ویزیت‌ها ایجاد می‌کنند، به میزان تلاش شما برای طراحی کارت ویزیت دارد.
بسیاری از بازرگانان و تاجران در تمام دنیا برای کارت ویزیت اهمیت زیادی قائل نیستند و فقط به تبلیغات از وب سایت و شبکه‌های اجتماعی بسنده می‌کنند اما برخی از کشورها از جمله در کشور ژاپن، مبادله کارت ویزیت را افتخار بالایی می‌دانند و اهمیت بیشتری برای کارت ویزیت و تاثیر کارت ویزیت در بیزینس و تجارت‌شان قائل هستند. با دنیاچاپ همراه باشید تا با پنج تاثیر کارت ویزیت در کسب‌وکار و تجارت آشنا شوید.

تاثیر کارت ویزیت در کسب‌وکار

1- کارت ویزیت به مخاطبان توانایی پیگیری می‌دهد.

هنگامی‌که شما فردی را ملاقات می‌کنید و با او ارتباط برقرار می‌کنید، با ارائه کارت ویزیت مناسب و زیبا، فرصت و شانس پیگیری برای مخاطب ایجاد می‌کنید. تا در صورت احساس نیاز، مشتریان به کارت ویزیت شما مراجعه کنند و با شما تماس بگیرند.

2- کارت ویزیت نشان‌دهنده حرفه‌ای بودن شما است

زمانی که از طریق کارت ویزیت به برقراری ارتباط با دیگران می‌پردازید این حس را در مخاطب ایجاد می‌کنید که شما برای کسب‌وکار خود ارزش قائل هستید و به‌صورت حرفه‌ای کار می‌کنید و وقت گذاشته‌اید. شما با ارائه کارت ویزیت حس اطمینان و مثبتی در مخاطب ایجاد می‌کنید و اعتبار و شأن کسب‌وکار شما حفظ می‌شود.

3- داشتن کارت ویزیت شما را روی هدف‌تان متمرکز می‌کند

کارت ویزیت به شما کمک می‌کند تا روی اهدافی که در شغلتان دارید متمرکز شوید و به‌صورت حرفه‌ای‌تر و باانگیزه بیشتری به کسب‌وکارتان ادامه دهید. هدف از ارائه کارت ویزیت اشتراک گذاشتن اطلاعات و ارتباط با مخاطب است.

4- کارت ویزیت، کسب و کار شما را یادآوری می‌کند

کارت ویزیت، هویت کسب‌وکار شمارا نشان می‌دهد. هنگامی‌که مخاطبین به کارت ویزیت نگاه می‌کنند، تخصص و خدمات شما در ذهن آن‌ها یادآوری می‌شود. خیلی از کسب‌وکارها روی کارت ویزیت عکس خود را قرار می‌دهند این روشی است که کمک می‌کند تا افراد شمارا به یاد بیاورند و تأثیر کارت ویزیت را دوچندان می‌کند.

5- کارت ویزیت‌ها همیشه در دسترس هستند

کارت ویزیت‌ها همیشه در دسترس مخاطبان شما هستند. زمانی که تلفن‌های همراه خاموش هستند و یا اینترنت قطع می‌شود، کارت ویزیت‌ها راحت‌تر برای مخاطبان شما قابل‌دسترس هستند. شما می‌توانید از کارت ویزیت استفاده کنید و کسب‌وکار خود را به دیگران معرفی کنید. در ضمن همه مردم از گوشی‌های هوشمند استفاده نمی‌کنند پس ارائه کارت ویزیت می‌تواند در جهت برقراری ارتباط به شما کمک کند.

کلام پایانی

در این مطلب به موضوع تاثیر کارت ویزیت در کسب‌وکارها پرداختیم. شما می‌توانید از طریق کارت ویزیت کسب‌وکار خود را به دیگران معرفی کنید. با طراحی و چاپ کارت ویزیت حرفه‌ای می‌توانید در معرفی خود و کسب‌وکارتان در تجارت‌های گوناگون از دیگران سبقت بگیرید.

 • اگر به دنبال یک کارت ویزیت حرفه‌ای برای کسب‌وکارتان هستید، دنیا چاپ بهترین گزینه برای طراحی و چاپ کارت ویزیت مدنظر شما است.
 • همچنین اگر به‌دنبال کسب اطلاعات بیشتری درخصوص طراحی کارت ویزیت‌هایتان هستید، می‎‌توانید سایر مقالات کارت ویزیت را بررسی کنید.
 • و البته که اگر کمی با فتوشاپ آشنایی داشته باشید، خودتان می‌توانید از طرح‌های لایه باز کارت ویزیت، یکی را انتخاب کرده و کارت ویزیتی جذاب برای کسب‌وکارتان تدارک ببینید.

دیدگاه‌ها (2)

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

  مرتضی مهمان خرداد 7, 1401 پاسخ

  سلام نمونه‌های طراحی شده‌ی کارت ویزیت رو کجا میشه مشاهده کرد.

   دنیا چاپ مدیر کل خرداد 7, 1401 پاسخ

   با سلام
   شما می‌توانید برای ثبت سفارش و مشاهده‌ی نمونه کار کارت ویزیت از لینک درج‌شده اقدام نمایید.