دنیا چاپ

توافقنامه

سند حاضر قرارداد حقوقی و لازم‌الاجرا بین کاربر و سایت دنیا چاپ است. دنیا چاپ طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده فعالیت می‌کند. درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات دنیا چاپ را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از وب‌سایت و یا عضویت در آن نماید.

مجوز استفاده

استفاده از سایت دنیا چاپ، اقدام به عضویت، اقدام به ورود کاربر به وب‌سایت، اقدام به بارگذاری آثار و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می‌پذیرد که رابطه بین دنیا چاپ  و ایشان توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌که موادی از این قرارداد یا کلیت آن موردتوافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات دنیا چاپ را ندارد. این توافق بر اساس ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک و ماده ۱۰ قانون مدنی تنها مرجع موردقبول در روابط دنیا چاپ و کاربران خواهد بود. به دلیل اهمیت سند حاضر و نیز به‌منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش‌های مرتب‌شده، برای شما فراهم‌شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی فی‌مابین کاربر و دنیا چاپ محسوب می‌شود.

 1. کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای وب‌سایت “دنیا چاپ” و آثار، متعلق به “دنیا چاپ” بوده و کپی، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه فایل‌های خریداری‌شده از سایت ممنوع و شامل پیگرد قانونی می‌باشد. همچنین هرگونه تغییر یا تحریف در فایل‌های سایت و نشر آن به هر طریقی ممنوع است.
 2. علائم تجاری موجود در سایت دنیا چاپ چه ثبت‌شده باشند یا خیر، متعلق به دنیا چاپ و یا فروشندگان بنا به مورد است و به‌موجب قرارداد حاضر هیچ مجوزی برای استفاده از آن‌ها داده نشده است و نمی‌توان بدون رضایت کتبی از دنیا چاپ بنا به مقتضی استفاده نمود.
 3. وب‌سایت دنیا چاپ متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افرادی است که با آنها ارتباط دارد.

بارگذاری محصول

 1. تمامی آثار ثبت‌شده در وب‌سایت دنیا چاپ با نام صاحب اثر در سایت نمایش داده می‌شود و وب‌سایت دنیا چاپ مسئول حفاظت از آثار بارگذاری شده می‌باشد و تمام سعی خود را برای جلوگیری از سرقت هنری انجام می‌دهد.
 2. در صورتی که آثار ارسالی توسط “طراحان” در بخش “فروشنده شو” کپی باشد، حساب کاربری فرد خاطی در دنیا چاپ مسدود می‌شود و همچنین این اقدام کاربر شامل پیگرد قانونی می‌باشد. تیم کنترل کیفی دنیا چاپ، این موضوع را بررسی می‌کنند.

تحویل محصول

 1. شما مجاز به انتشار یا اشتراک طرح‌های دنیا چاپ نیستید. فقط مجاز به چاپ طرح‌ها می‌باشید. این مورد شدیداً شامل پیگرد قانونی می‌باشد.
 2. درصورت خرید اشتراک ویژه، در صورت عدم دانلود طرح در یک روز، دانلودها به روز بعد منتقل نمی‌شوند.
 3. پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، لینک دانلود در حساب کاربری خریدار درج می‌شود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می‌باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.
 4. کلیه سفارش‌هایی که وضعیت آن‌ها به تکمیل‌شده تغییریافته باشد در اسرع وقت به‌صورت فایل‌های دانلودی در حساب کاربری خریدار قابل‌مشاهده و استفاده خواهند بود. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک‌های دانلود مربوط به سفارش ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.
 5. خریدار درصورتی‌که در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، لینک محصول را دریافت ننماید، موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش فروش دنیا چاپ اعلام نماید. در غیر این صورت ادعایی در این خصوص مسموع نیست.
 6. خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری‌شده را نخواهد داشت.