دنیا چاپ

قیمت طراحی لوگو حرفه ای و اختصاصی آنلاین

قیمت طراحی لوگو حرفه‌ای و اختصاصی آنلاین

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

مزیت‌های دنیا چاپ

 1. ثبت سفارش فوری و آنلاین
 2. ارتباط مستقیم با طراح
 3. قیمت مناسب
 4. طراحی خلاقانه

سفارش خدمات طراحی لوگو (نشان‌واره)

اولین سؤالی که با شنیدن کلمه‌ی لوگو به ذهن می‌رسد این است که اصلاً لوگو و یا نشان‌واره چیست و چه کاربردی دارد؟ یکی دیگر از مواردی که در طراحی ست اداری هر سازمانی رعایت می‌شود، لوگو می‌باشد. لوگو یا آرم یک مؤلفه‌ی گرافیکی است که در دسته‌ی علامت‌های بصری قرار می‌گیرد که معمولاً با کمک حروف و نمادها به سبکی خاص و چیدمانی متفاوت طراحی می‌شود و یا به‌وسیله‌ی اشکال و تصویرهایی که به شکلی جذاب ازنظر بصری و نیز خاص هستند، تشکیل می‌شود.

لوگو به‌عنوان نشان‌دهنده‌ی هویت کسب‌وکار شما است. و زیبایی بصری لوگو در جذب مشتری بسیار مؤثر است. لوگو نمای ظاهری و معرف تجارت شما است و به همین خاطر طراحی تخصصی لوگو یکی از بااهمیت‌ترین قدم‌ها برای ایجاد یک کسب‌وکار است. شما می‌توانید با سفارش طراحی لوگو در دنیا چاپ پرقدرت ظاهر شوید و به ارزش برند یا کسب‌وکار خود اضافه کنید.

نمونه کارهای طراحی لوگو

طراحی لوگو مرلی

طراحی لوگو بورژوا

طراحی لوگو عمارت عقیق

طراحی لوگو لباس زنانه

طراحی لوگو دکتر تسکین

لوگو تهران سرویس کاران

لوگو دکتر فرشید مشایخی

طراحی لوگو گیلان پوش

نمونه لوگو دید گستر آرکا

طراحی لوگو لباس زنانه بورژوا

لوگو پدیده شاهین اندیشه

لوگو شایان پوز گستر ایران

لوگو شایان پوز گستر ایران

لوگو هوش پیشگام داده گستر

طراحی لوگو سنگ آزادی

سبک‌های طراحی لوگو چیست؟

ما در دنیا چاپ، طراحی لوگو موردنظر شمارا به نحو احسن انجام می‌دهیم. لوگو موردنظر شما می‌تواند در هر سبکی یا زبانی باشد. پس بد نیست اشاره‌ای به سبک‌های اصلی لوگو داشته باشیم. لوگو یا آرم، به سه سبک مختلف تقسیم می‌شود.

1. سبک لوگو تایپ یا همان لوگوی نوشتاری

سبک لوگو تایپ یا همان لوگوی نوشتاری که از اسمش معلوم است، یعنی طراحی یک نام به شکلی منسجم، زیبا و با مفهوم کسب‌وکار مورد منطبق است و به‌صورت اختصاصی چاپ می‌شود. لوگوی نوشتاری می‌تواند به فارسی یا انگلیسی طراحی شود.

2. لوگوی تصویری (آرم تصویری)

سبک دیگری از لوگو که لازم است به آن اشاره‌کنیم، لوگوی تصویری یا همان آرم تصویری است، که معنای آن طراحی نشان یا لوگویی است که بر مبنای نام و نوشتار شکل نمی‌گیرد بلکه رویکرد اصلی آن تصویر، نماد و نشانه است. همچنین لوگوی تصویری را با نام لاتین pictorial mark logo می‌شناسند. حال می‌تواند تصویر آن واقع‌گرایانه باشد یا فانتزی باشد، می‌تواند کاملاً انتزاعی یا مفهومی و نمادین باشد، می‌تواند یک لوگوی مینیمال یا یک لوگوی پیچیده و شلوغ باشد و تمام این موارد بستگی به سلیقه شما دارد.

3. لوگوی تلفیقی یا ترکیبی

اما سبک سوم لوگو سبک لوگوی تلفیقی یا لوگوی ترکیبی یا integrated logo است. در سبک تلفیقی لوگو نوشتار و تصویر، به‌نوعی باهم تلفیق و ترکیب می‌شوند و به یک انسجام می‌رسند که خروجی این سبک یک لوگو زیبا و خاص خواهد بود. البته این تلفیق و ترکیب باید به‌گونه‌ای باشد که دارای ویژگی‌های یک لوگو باشد، نه یک اثر گرافیکی مثل تصویرسازی یا پوستر.

فایل‌های اصلی لوگو چیست؟

لازم است بدانید که یک تصویر یا فایل گرافیکی، می‌تواند به‌صورت وکتور (Vector) یا پیکسل (Pixel) باشد. تصاویر وکتور به تصاویری گفته می‌شود که با افزایش سایز، کیفیت آن‌ها کم نمی‌شود. اما تصاویر پیکسلی یا بیت مپ (Raster) تصاویری هستند که با افزایش سایز، کیفیت آن‌ها کاهش پیدا می‌کنند و شطرنجی دیده می‌شوند. پس حتماً توجه داشته باشید که فایل لوگو حتماً باید به‌صورت وکتور طراحی شود چراکه برای امور مختلف نیاز به افزایش سایز لوگو دارید.

فکر کنید می‌خواهید روی یک اتوبان بزرگ، بیلبوردی برای کسب‌وکارتان داشته باشید و باید سایز لوگوی شما مناسب این ابعاد باشد. یا حتی فکر کنید نیاز به یک تابلوی چلنیوم یا تابلوی استیل از لوگوی خودتان دارید. فایل پیکسل به دردتان نمی‌خورد و حتماً باید فایل لوگو وکتور باشد. تابلوساز از شما یک فایل وکتور می‌خواهد که بتواند با استفاده از دستگاه سی ان سی (CNC) لوگوی شمارا بسازد و نصب کند. حتی یک مهرساز نیز برای ساخت مهر شما به فایل وکتور نیاز دارد. پس فراموش نکنید که برای یک سفارش طراحی لوگو، حتماً باید مطمئن شوید که طراح لوگو قرار است لوگوی شمارا در یک نرم‌افزار وکتوری اجرا کند نه یک نرم افزار پیکسلی.

آن چیزی که اهمیت دارد، تحویل گرفتن فایل وکتور لوگو است. بنابراین طراحی یک لوگوی حرفه‌ای، با طراحی روی کاغذ تمام نمی‌شود و اجرای کامپیوتری لوگو و تحویل فایل‌های استاندارد آن نیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

طراحی لوگو را به چه کسی بسپاریم؟

داشتن لوگو برای ترویج و تبلیغ کسب‌وکارتان ضروری است اما قرار است بر اساس این لوگو، شروع به خلق یک هویت بصری کنید. طراحی لوگو را باید به تیم حرفه‌ای طراحی لوگو دنیا چاپ بسپارید. دنیا چاپ بر اساس سلیقه شما رنگ، شکل و ساختار لوگو تجارتتان را طراحی می‌کند.

لازم است بدانید که هرکسی که نرم‌افزار بلد است طراح لوگو نیست و هرکسی که طراح یا نقاش هست هم طراح لوگو نیست. مونتاژ تصاویر و چسباندن آن‌ها به نوشتار هم، طراحی لوگو نیست.

کلام پایانی

هر کسب‌وکار، شرکت، موسسه، نهاد دولتی یا غیردولتی، بیمارستان، کلینیک‌های درمانی یا زیبایی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ، فروشگاه‌های کوچک و استارت آپ ها، برای تبلیغات و برند شدن نیاز به طراحی یک لوگو زیبا و جذاب دارند. شما می‌توانید با داشتن لوگو دارای ویژگی‌هایی شوید که به شناخت، اعتماد، فروش و موفقیت شما منجر شود و در میان رقیبانتان برجسته شوید.

لوگو یا آرم برند نیست، اما برای اینکه شما بتوانید کسب‌وکارتان را تبدیل به یک برند کنید ناگزیر هستید که یک لوگو زیبا و جذاب داشته باشید. یک برند بزرگ و قوی، شایستگی داشتن یک لوگو حرفه‌ای را دارد. ما در دنیا چاپ تمام دانش، تجربه و تلاش خود را به‌کار گرفته‌ایم تا به شما کمک کنیم که برای برند خود یک لوگوی شایسته و مناسب داشته باشید. طراحی لوگو کسب‌وکارتان را با خیالی آسوده به دنیا چاپ بسپارید.

همین حالا برای ثبت سفارش اقدام کنید.

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ها

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

  دنیا چاپ مدیر کل اردیبهشت 28, 1401 پاسخ

  شما عزیزان می‌توانید سوالات و دیدگاه‌های خود برای سفارش خدمات در حوزه‌ی طراحی لوگو را در این بخش مطرح نمایید.