دنیا چاپ

خدمات طراحی و چاپ سربرگ و سرنسخه

خدمات طراحی و چاپ سربرگ و سرنسخه

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

مزیت‌های دنیا چاپ

چاپ سربرگ و سر نسخه >> تیراژ پایین و تحویل فوری

وقتی وارد یک محیط اداری یا شرکتی می‌شوید سربرگ ها و سر نسخه ها جزو اولین ضروریاتی هستند که توجه شمارا جلب می‌کند. سربرگ یکی از اجزای ست اداری می‌باشد که با پیشرفت علم گرافیک کاربرد روزافزونی پیدا کرده است. سربرگ‌ها کاغذهایی هستند که معمولاً در ادارات و سازمان‌ها با سایز A5 و A4 چاپ می‌شوند. سربرگ‌ها برای نوشتن نامه‌ها و یادداشت‌های اداری و رسمی مورداستفاده قرار می‌گیرند و درواقع از اصلی‌ترین عناصر نوشت‌افزاری اداره یا شرکت هستند. همچنین از سربرگ برای نوشتن نامه از طرف اداره یا سازمان به افراد حقیقی و یا حقوقی استفاده می‌شود. در واقع چاپ سربرگ جزو اولین اقدامات تأسیس یک شرکت است. یعنی نباید هیچ نامه‌ای بدون سربرگ به بیرون فرستاده شود چون این کار به‌هیچ‌وجه حرفه‌ای نیست و به اعتبار سازمان لطمه وارد می‌کند.

نکات لازم در طراحی سربرگ

سربرگ جزو اوراق رسمی شرکت‌ها و سازمان‌ها بوده و برای همین باید در طراحی سربرگ نهایت دقت و سلیقه به‌کار گرفته شود چون سربرگ نشان‌دهنده هویت شرکت یا سازمان است. چاپ سربرگ باید به چاپخانه های  مجاز داده شده تا در مورد کیفیت چاپ آن‌ها مشکلی به وجود نیاید. سربرگ معرف هویت یک سازمان بوده و برای اینکه این هویت سازمان حفظ شود باید چاپ سربرگ با سایر ملزومات دیگر شرکت‌ها مانند پاکت نامه، کارت ویزیت، تقویم، لوگو، لیبل و موارد دیگر هماهنگی داشته باشد. مثلاً بهتر است، رنگ و طرح پاکت نامه یک شرکت با سربرگ همخوانی و شباهت داشته باشد و تفاوتی نداشته باشند.

سر نسخه چیست؟

سرنسخه‌ی پزشکی، کاغذی است که درآن پزشک، دستورات و دارو های پزشکی را برروی آن یادداشت می‌کند. معمولا در گذشته، سرنسخه های پزشکی، همگی به یک شکل بودند. اما با گذشت زمان و با پیشرفت هنر و گرافیک، طرح های متنوع و جذابی برای سر نسخه به وجود آمدند.

نکات لازم در طراحی سر نسخه

در طراحی و چاپ سر نسخه هم، همانند سربرگ، می‌بایست تا هارمونی رنگ سازمان رعایت شود. همچنین اطلاعات پزشک و مطب او می‌تواند در سر نسخه به‌صورت فارسی و یا انگلیسی آورده شود. اطلاعاتی نظیر نام پزشک، مدرک، تخصص و حوزه‌ی درمانی او، شماره‌های تماس مطب و آدرس اینستاگرام و یا وب سایت (در صورت نیاز)، شماره نظام پزشکی و غیره.

ثبت سفارش طراحی و چاپ سربرگ و سر نسخه

دنیا چاپ علاوه بر چاپ سربرگ، چاپ و طراحی سرنسخه را انجام می‌دهد. چاپ سرنسخه در مجموعه دنیا چاپ با بهترین کیفیت و قیمت انجام می‌شود. همچنین درصورتی‌که طراحی و چاپ همزمان به دنیا چاپ سپرده شود، طراحی سربرگ و سر نسخه ها در دنیا چاپ به‌صورت رایگان انجام خواهد شد.

سوالات متداول شما در سربرگ و سر نسخه

سربرگ به‌عنوان یک شناسایی در اولین برخورد عمل می‌کند و توانایی این را دارد که یک مشتری بالقوه را تبدیل به یک مشتری بالفعل نماید. اگر سربرگ به لحاظ ظاهری از طراحی جذاب و حرفه‌ای برخوردار باشد می‌تواند تأثیر به سزایی در بیننده آن ایجاد کند.

برخی از افراد به‌اشتباه تصور می‌کنند میان سربرگ و سر نسخه فرقی وجود ندارد، اما باید گفت این دو متمایز از هم هستند. سر نسخه، برگه‌ای است که در بالای آن، مشخصات پزشک یا آن مرکز درمانی درج می‌شود. رنگ سرنسخه باید به‌گونه‌ای باشد که در آن خوانایی وجود داشته باشد. در این برگه، پزشک معالج می‌تواند تجویز دارویی یا توضیحات پزشکی خود را وارد نماید. اما سربرگ کارایی دیگری دارد و اغلب در سازمان‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

قیمت چاپ سر نسخه و سربرگ با توجه به جنس کاغذ و کیفیت چاپ آن، این‌که نوع چاپ افست یا دیجیتال باشد و سایر خدمات چاپی متفاوت است. ما در وب سایت دنیا چاپ جدیدترین قیمت‌ها را قرار داده‌ایم. چاپ سرنسخه و سربرگتان را با بهترین کیفیت و قیمت به مجموعه ما بسپارید.

چاپ سربرگ، اعتبار شمارا در نزد مخاطب افزایش می‌دهد. سربرگ نماینده شرکت یا شخص شماست، بنابراین می‌توان گفت که طراحی سربرگ به کسب‌وکار شما اعتبار می‌بخشد. طراحی چشم‌نواز و جدید، چاپ باکیفیت سربرگ، باعث تأثیر گذاری بیشتر در اعتبار شما می‌شود.

برای چاپ یک سربرگ باکیفیت، از کاغذ 100 گرم استفاده می‌شود، البته می‌توان از سربرگ کتان 120 گرم استفاده کرد، در دنیا چاپ برای طراحی سربرگ مناسب از کاغذهای بدون بافت 100 تا 140 گرم استفاده می‌شود، زیرا کاغذهای بدون بافت، ازنظر کیفیت شرایط مناسب‌تری نسبت به سایز کاغذها دارند. و در دنیا چاپ کیفیت و رضایت مشتری حرف اول را می‌زند.

شما هم می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات ِ پایین صفحه مطرح نمایید. 👇

سوالات متداول

همین حالا برای ثبت سفارش اقدام کنید.

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ها

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

    دنیا چاپ مدیر کل اردیبهشت 28, 1401 پاسخ

    شما عزیزان می‌توانید سوالات و دیدگاه‌های خود برای سفارش خدمات در حوزه‌ی طراحی و چاپ سربرگ و سرنسخه را در این بخش مطرح نمایید.