دنیا چاپ

خدمات طراحی و چاپ پاکت و پاکت نامه

خدمات طراحی و چاپ پاکت و پاکت نامه

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

مزیت‌های دنیا چاپ

سفارش خدمات چاپ کارت ویزیت فوری و آنلاین

در دنیای امروز تبلیغات، هر کسب‌وکار کوچک و بزرگی برای معرفی خود، به اشخاص، نیاز به کارت ویزیت دارد، به عبارتی کارت ویزیت راه ارتباطی با مشتریان است. دیکشنری آمریکایی، کارت ویزیت را کارتی معنی می‌کند که اطلاعاتی مثل نام، آدرس کسب‌وکار، شماره و مسئول کسب‌وکار را نشان می‌دهد. ذات کارت ویزیت به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی مثل نام کسب‌وکار، آدرس تلفن، شماره تماس، آدرس سایت، آدرس ایمیل و … است. علاوه بر این چاپ کارت ویزیت اطلاعات شمارا با مخاطب به اشتراک می‌گذارد. طراحی کارت ویزیت می‌تواند هویت و برند شرکت یا کسب‌وکار شمارا نشان دهد.
طراحی یک کارت ویزیت زیبا و شیک، کلاس کار شما را دوچندان می‌کند، برای آشنایی با کارت ویزیت و مزیت استفاده از آن با دنیا چاپ همراه باشید.

ساختار کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت معمولاً به‌صورت مستطیل شکل و در اندازه‌ای حدود ۸.۵ در ۴.۵ سانتی‌متر است، که در جنس‌های مختلف قابل‌ارائه هستند. در دنیا چاپ برای طراحی کارت ویزیت، خلاقیت فراوانی صورت گرفته و علاوه بر مستطیل شکل در اشکال مختلف نیز قابل‌چاپ هستند. با توجه به اینکه کارت ویزیت به‌عنوان یک روش تبلیغاتی سریع و ساده، محدود می‌باشد، بهتر است از هر دو سمت آن استفاده بهینه‌ای صورت گیرد.

به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم در یک سمت کارت ویزیت لوگو به همراه توضیح مختصری در خصوص کسب‌وکارتان درج کنید و در پشت آن اطلاعات دیگری مثل آدرس، تلفن، ایمیل و … درج کنید. قبلاً همه اطلاعات در یک سمت کارت‌ها قرار داده می‌شد اما اکنون از فضای هر دو طرف آن استفاده بهینه می‌شود. مثلاً درصورتی‌که کسب‌وکار شما بین‌المللی است و مشتریانی از کشور دیگری دارید، می‌توانید اطلاعات خود را با زبان آن‌ها در سمت دیگر کارت ویزیت خود چاپ کنید تا اثرگذاری آن را دو چندان کنید.

اهمیت کارت ویزیت

وجود کارت ویزیت برای همه کسب‌وکارها امری ضروری است. درواقع قابل‌لمس بودن کارت ویزیت‌ها، برای آن صاحبین کسب‌وکاری که علاقه زیادی به ارتباط‌های شخصی دارند، بسیار کاربردی است. همچنین ملموس بودن کارت ویزیت‌ها همراه با طراحی خلاقانه باعث می‌شود مشتری‌ها کسب‌وکار شمارا به خاطر بسپارند و در صورت نیاز به محصول یا خدمات، در ناخودآگاه خود کسب‌وکار شمارا به یاد آورند.
کارت ویزیت‌ها به‌صورت بصری هویت کسب‌وکار شمارا نشان می‌دهند. به کسب‌وکار شما یک چهره می‌بخشند که در یاد مخاطب می‌ماند که شما چه کسی هستید و چه خدماتی ارائه می‌دهید.

کارت ویزیت ابزاری برای معرفی کسب‌وکار است و نوعی شیوه ارتباطی شما با مخاطبانتان است. هر چه کیفیت کارت ویزیت شما بهتر باشد، شما در ذهن مخاطب بیشتر جایی خواهی گرفت. معمولاً رسم بر این است که وقتی افراد می‌خواهند یک کارت ویزیت طراحی نمایند
نزد یک طراح می‌روند و از او می‌خواهند که یک طرح کارت ویزیت برای آن‌ها چاپ کند. این کار بسیار نامناسب است زیرا شما باید برای طراحی کارت ویزیت یک انتخاب مناسب و همه‌جانبه داشته باشید. پیشنهاد ما در این زمان، دنیا چاپ است و طراحی کارت ویزیتتان را از طراحان هنرمند دنیا چاپ بخواهید.

معرفی کسب‌وکار، ارائه آدرس معرفی تخصص و توانمندی‌ها، نحوه تعامل دوسویه، بازی‌سازی، ارائه کارت تخفیف از مزایای استفاده از کارت ویزیت است.

انواع چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت‌ها در یک دسته‌بندی کلی به دو نوع چاپ افست و چاپ دیجیتال تقسیم می‌شود.

چاپ افست

چاپ افست، چاپ به‌صرفه‌تری است و کمتر از هزار عدد چاپ نمی‌شود و در شیت‌های استاندارد قرار می‌گیرد
اندازه کارت ویزیت با رعایت اینکه باید کارت‌ها برش بخورند باید از هر طرف ۳ میلی‌متر باشد.

چاپ دیجیتال

در این نوع چاپ سرعت بیشتری برای چاپ وجود دارد و اگر کارهای اضطراری دارید می‌توانید از چاپ دیجیتال استفاده کنید. تعداد چاپ این کارت‌ها می‌تواند صد عدد هم باشد و بر روی برگه A4 چاپ می‌شوند. تعداد دوازده عدد در روی برگه A4 طراحی می‌گردد و چاپ می‌شود. اندازه ابعاد این کارت ۵*۹ سانتی‌متر می‌باشد.

کلام پایانی

کارت ویزیت‌ها یکی از ابزارهای قدرتمند بازاریابی هستند. استفاده از کارت ویزیت در جوامع امروزی نیز بسیار رایج است و در راستای بهبود و تبلیغات کسب و کار بسیار مؤثر می‌باشد.

به یاد داشته باشید که خلاقیت در طراحی کارت ویزیت می‌تواند کسب‌وکار شمارا از رقیبانتان متمایز کند زیرا که خاص بودن کارت ویزیت در ذهن مشتری ماندگار می‌شود. چگونگی طراحی و چاپ کارت ویزیت  در روند فعالیت و بهبود کسب‌وکار شما بسیار مؤثر است. شما می‌توانید با خیالی آسوده طراحی کارت ویزیتتان به طراحان خلاق دنیا چاپ بسپارید.

همین حالا برای ثبت سفارش اقدام کنید.

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ها

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

    دنیا چاپ مدیر کل اردیبهشت 28, 1401 پاسخ

    شما عزیزان می‌توانید سوالات و دیدگاه‌های خود برای سفارش خدمات در حوزه‌ی طراحی و چاپ پاکت یا پاکت نامه را در این بخش مطرح نمایید.