دنیا چاپ

خدمات طراحی و چاپ سررسید (سالنامه)

خدمات طراحی و چاپ سررسید (سالنامه)

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

مزیت‌های دنیا چاپ

چاپ سررسید تیراژ پایین، اختصاصی و ارزان

سررسید معانی مختلفی دارد و ما منظورمان از سررسید، همان سالنامه است که به‌نوعی دفتر اطلاق می‌شود، که دارای تقویم و تاریخ است و می‌توانید کارهای روزانه‌تان را در آن یادداشت کنید. استفاده از سررسید به‌عنوان دفتری که موارد لازم باید در آن یادداشت شود بسیار پرکاربرد و رایج است. شما می‌توانید چاپ سررسید را به‌صورت اختصاصی برای برند و کسب‌وکار سفارش بدهید تا هم از آن برای اهداف بازاریابی و تبلیغات استفاده کنید و هم به‌عنوان دفتر یادداشت از آن استفاده کنید. یک سررسید یا همان سالنامه می‌تواند هدیه تبلیغاتی بسیار مناسبی برای کسب‌وکار شما باشد؛ بسیاری از برندها اقدام به چاپ سررسید اختصاصی در تیراژهای بالا می‌کنند تا با این کار هم محصولات خود را معرفی کنند و هم مشتریان خود را افزایش دهند.

مرکز تبلیغاتی دنیا چاپ همه تلاشش را می‌کند تا شما با سفارش چاپ سررسید، بیشترین بازدهی را در کسب‌وکارتان داشته باشید، دنیا چاپ با طراحی سررسید مناسب و هماهنگ با ست اداری، شمارا به آن‌سوی از پیشرفت کسب‌وکارتان می‌برد. شما می‌توانید چاپ سررسید خود را به دنیا چاپ بسپارید تا با طراحی زیبا و چشم‌نواز، سررسید برند شمارا چاپ کنند.

سررسید چیست؟

سررسید یا سالنامه دفتری است که در مورد تاریخ ِ روز و وقایع مهمی که در آن تاریخ اتفاق افتاده است اطلاعاتی را در اختیار ما قرار می‌دهد. یک سررسید می‌تواند وقایع مهم اقتصادی، سیاسی و اجتماعی را در اختیار ما بگذارد. در هرروز چکیده‌ای از اتفاقات مهم که شامل تصمیمات اتخاذشده، اتفاقات تاریخی در آن روز و تولد یا وفات افراد مهم برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آن افراد آورده می‌شود. همچنین، سررسید یا سالنامه شامل برنامه‌ها و یادداشت‌هایی است که شما در طول سال می‌خواهید انجام دهید؛ و به همین خاطر به آن سالنامه گفته می‌شود. سالنامه هر شخصی کاملاً خصوصی است و مناسب ثبت وقایع مهم، برنامه کاری و قرار ملاقات‌های آن فرد است.

سوالات متداول شما در طراحی و چاپ سررسید (سالنامه)

در طول یک روز، ما معمولاً تعداد دفعات زیادی را به سررسید و تقویم آن مراجعه خواهیم کرد. درواقع سررسید و یا سالنامه می‌تواند یک بیلبورد کوچک از کسب‌وکار شما باشد. بنابراین می‌توانیم سررسید را یکی از بهترین گزینه‌ها در جهت تبلیغات برند نام ببریم.

استفاده از سررسید، شمارا در ذهن مخاطب حرفه‌ای نشان می‌دهد. همچنین یک طراحی زیبا و جذاب سررسید باعث افزایش اعتبار شما و جذب مشتریان می‌شود

قیمت چاپ سررسید یا سالنامه در دنیا چاپ بستگی به طرح، جنس برگه‌های سررسید، تعداد صفحات و تعداد سررسیدهایی که سفارش می‌دهید دارد و بر همین اساس محاسبه می‌شود.

طراحی سررسید در دنیا چاپ توسط افراد طراح و هنرمند صورت می‌گیرد. شما عزیزان می‌توانید سفارشات خود را در طراحی سررسید به دنیا چاپ بسپارید. لازم به ذکر است که دنیا چاپ با بهره بردن از نیروهای متخصص و حرفه‌ای در حوزه چاپ سررسید تا به امروز توانسته است خوش بدرخشد. شما به‌راحتی می‌توانید سفارشات خود را درزمینه‌ی چاپ و طراحی سررسید به دنیا چاپ بسپارید و منتظر نتیجه‌ی بی‌نظیر آن باشید.

سفارش چاپ سررسید در دنیا چاپ مثل تمام سفارشات چاپی به دو شکل حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است. سفارش به شکل اینترنتی و از طریق سایت دنیا چاپ انجام می‌شود و شما می‌توانید طراحی و چاپ سررسید خود را به‌صورت غیرحضوری در دنیا چاپ انجام دهید.

شما هم می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات ِ پایین صفحه مطرح نمایید. 👇

سوالات متداول

همین حالا برای ثبت سفارش اقدام کنید.

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ها

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

    دنیا چاپ مدیر کل اردیبهشت 28, 1401 پاسخ

    شما عزیزان می‌توانید سوالات و دیدگاه‌های خود برای سفارش خدمات در حوزه‌ی طراحی و چاپ سررسید یا سالنامه را در این بخش مطرح نمایید.