دنیا چاپ

سفارش خدمات طراحی تیزر استوری موشن

خدمات طراحی تیزر استوری موشن

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

مزیت‌های دنیا چاپ

 1. امکان ساخت هر سکانس موردنظر
 2. ساخت قدم‌به‌قدم سناریوی کارفرما
 3. پیاده‌سازی تمامی خواسته‌های کارفرما
 4. تحویل موشن بین 5 تا 10 روز کاری
 5. قابلیت اعمال ویرایش بعد از تحویل

طراحی استوری موشن + نمونه کار

امروزه یکی از بخش‌های بسیار مهم در اینستاگرام، استوری است و به همین دلیل لازم است تا توجه بسیار زیادی به محتواهایی که در این بخش منتشر می‌کنید، داشته و با استفاده از استوری موشن به خاص کردن استوری های خود کمک کنید. ما در دنیا چاپ با انواع روش‌های تبلیغاتی گرافیک حرکتی و دیجیتال اقدام به دیده‌شدن کسب‌وکارها می‌کنیم. تولید موشن گرافیک و تولید استوری موشن برای استوری اینستاگرام یکی دیگر از خدمات دنیا چاپ می‌باشد.

موشن استوری چیست؟

استوری موشن از 2 کلمه‌ی story و motion تشکیل شده‌است. این مدل از تبلیغات به‌تازگی بسیار بیشتر مورد توجه افرادی که page هایی با فالور بالا دارند، قرار گرفته‌است. در این مدل از موشن گرافیک بسیار حرفه‌ای تر می‌توانیم به جذب مخاطب بپردازیم. اگر نمی‌دانید استوری موشن چیست باید گفت که این دسته از محتواهای گرافیکی درواقع انیمیشن‌هایی است که با استفاده از سبک گرافیکی خاصی تولید می‌شوند. مهم‌ترین ویژگی‌های استوری موشن ها زیبایی و مینیمال بودن آن‌ها است. همچنین جذابیت بالا این دسته از محتواها باعث می‌شود تا بتوانید کاربران بیشتری را از این طریق به صفحه خود جذب کنید.

افزودن استوری موشن تبلیغاتی به تقویم محتوایی

در صورتی که قصد دارید تا زیبایی فوق العاده ای به محتواهای خود بدهید، لازم است تا در تقویم محتوایی بخشی را برای استوری موشن در نظر بگیرید و با انتشار این دسته از محتواها، از این طریق به زیباتر شدن استوری های خود کمک کنید.

نمونه کار استوری موشن

مراسم دهه اول محرم
ثبت نام کلاس های لاغری
سفارش تابلو روان
برترین مربی های جهان

قیمت استوری موشن

اقتصادی
290,000 تومان
 •  
حرفه‌ای
490,000 تومان
 •  
پرفروش
پیشرفته
590,000 تومان
 •  

با استوری موشن متفاوت شوید.

در شرایطی که اکثر کسب‌وکارهای سبک تولید محتوای تکراری و کلیشه‌ای را دارند، شما می‌توانید با استفاده از استوری موشن حجم بسیار زیادی از کاربران را از طریق استوری به صفحه خود بیاورید و آن‌ها را جذب کنید. دراین‌بین، به‌منظور داشتن یک استوری موشن حرفه‌ای باید سفارشات خود را به یک تیم تخصصی بسپارید.
امروزه مجموعه‌های مختلفی در حوزه ارائه خدمات استوری موشن فعالیت دارند. مجموعه‌های فعال در این حوزه با استفاده از نرم‌افزارهای پیشرفته اقدام به تولید محتوا به شکل استوری موشن می‌کنند، این در حالی است که ممکن است افرادی که با هزینه بسیارکمی اقدام به تولید استوری موشن می‌کنند، از نرم‌افزارهای ساده‌ای استفاده کرده و این مسئله باعث کاهش کیفیت موشن های خروجی می‌شود.

ما در دنیا چاپ با به‌روزترین امکانات و نرم‌افزارهای موجود تولید به استوری موشن های حرفه‌ای می‌کنیم. برای ثبت سفارش اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل شود.

همین حالا برای ثبت سفارش اقدام کنید.

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ها

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

  دنیا چاپ مدیر کل مرداد 6, 1401 پاسخ

  شما عزیزان می‌توانید سوالات و دیدگاه‌های خود برای سفارش خدمات در حوزه‌ی طراحی تیزر استوری موشن را در این بخش مطرح نمایید.