دنیا چاپ

خدمات طراحی اینفوگرافیک

خدمات طراحی اینفوگرافیک

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

مزیت‌های دنیا چاپ

انجام اینفوگرافی های خلاقانه با ارزان ترین قیمت

چرا باید از اینفوگرافیک (گرافیک اطلاع‌رساناطلاع‌نگاشت) استفاده کنیم؟ آیا استفاده از اینفوگرافیک، برای انتقال اطلاعات و تبلیغ کسب‌وکار کافی است؟
اکثر اطلاعاتی که مغز ما دریافت می‌کند اطلاعات دیداری و بصری است. به همین خاطر است که تصاویر را بهتر از نوشته‌ها به یاد می‌آوریم. همین موضوع است که استفاده از اینفوگرافی را جذاب می‌کند. طراحی اینفوگرافیک راهی است برای اینکه مطمئن شوید مخاطب شما اطلاعات را به یاد خواهد سپرد.
اینفوگرافی‌ها به دلیل استفاده از المان‌های بصری، جذاب هستند و افراد با دیدن آن‌ها از دور، ناخودآگاه برای مطالعه بیشتر اینفوگرافیک وسوسه می‌شوند.

طراحی اینفوگرافیک چیست؟

اینفوگرافیک یا گرافیک اطلاع‌رسان، تکنیکی است که با ترکیب گرافیک (graphics) و اطلاعات (information) به ارائه اطلاعات به‌صورت دیداری می‌پردازد. هدف اینفوگرافیک این است که اطلاعات را در کوتاه‌ترین زمان و با روشی مؤثر به مخاطب انتقال بدهد. این هدف با استفاده از انواع المان‌های گرافیکی مانند آیکون‌ها، تصاویر، نمودار و تلفیق آن‌ها با اطلاعات امکان‌پذیر می‌شود.
طراحی اینفوگرافیک برپایه عکس، عکس-گرافیک و ترکیبی از عکس‌ها و المان‌های گرافیکی مانند نمودارهای خطی، آیکون‌ها یا متن است. در عکس-گرافیک، معمولاً زمینه از یک عکس باکیفیت استفاده می‌شود و سایر المان‌ها روی عکس قرار می‌گیرند. به دلیل این‌که عکس-گرافیک قالب‌های مختلف محتوای دیداری را با هم تلفیق می‌کند، و یکی از جذاب‌ترین و چشم‌نوازترین اینفوگرافیک برای مخاطب است.

انواع اینفوگرافیک

 • نمودار های تلفیقی
 • اینفوگرافیک اطلاع رسان
 • تایم لاین
 • فلوچارت‌ها
 • اینفوگرافیک مقایسه‌ای
 • اینفوگرافیک نقشه‌ای
 • عکس گرافی
 • اینفوگرافی سلسله مراتبی
 • نمودار تکی
 • اینفوگرافیک اعداد تصویری
 • رزومه تصویری
کلام پایانی

طراحی اینفوگرافیک یکی آر بهترین راه‌ها برای برند سازی است. اگر به دنبال رواج کسب‌وکارتان از طریق اینفوگرافیک است به سراغ کسانی بروید که در این رشته تخصص و مهارت دارند چون‌که اساس یک اینفوگرافیک کیفیت تصویری آن است و اینفوگرافیک قرار نیست مقاله‌ای باشد که درون یک تصویر قرار می‌گیرد. به همین خاطر ما به شما دنیا چاپ را معرفی می‌کنیم. دنیا چاپ هنگام طراحی اینفوگرافیک تمام المان‌ها و شرایط یک اینفوگرافیک جذاب را در نظر می‌گیرد.

سوالات متداول شما در طراحی اینفوگرافیک

اینفوگرافیک برای درک آسان اطلاعات و کسب‌وکار مؤثر است. شما می‌توانید با استفاده از اینفوگرافیک درزمانی کوتاه، یک مرور سریع از محصولتان را ارائه دهید، همچنین زمانی که قصد دارید موضوعی را توضیح دهید، می‌توانید از اینفوگرافیک استفاده کنید.

اینفوگرافیک به‌راحتی توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کند و در زمانی کوتاه، اطلاعات کافی را به مخاطبان انتقال می‌دهد. بنابراین مشاهده آن، زمان ِ کمی از کاربر را می‌گیرد. شما با استفاده از اینفوگرافیک‌های مختلف در صفحات فرود، می‌توانید اطلاعات مختلف را به بهترین شکل دسته‌بندی کنید، و با تصویرسازی‌های دقیق‌تر و اضافه کردن رنگ‌های مختلف به صفحه خود، امکان افزایش نرخ تبدیل لندینگ پیج‌ها را نیز بیشتر می‌کنید.

همه‌ی اینفوگرافیک‌ها در قالب‌های تصویری ِ جذاب به مخاطبان ارائه می‌شوند و چه جایی بهتر از اینستاگرام برای انتشار و استفاده از آن‌ها. درواقع اینفوگرافیک‌ها یکی از مناسب‌ترین قالب‌های محتوایی برای این شبکه اجتماعی هستند.

دنیا چاپ، یک مرکز تبلیغاتی در تهران است که انواع سفارش‌های تبلیغاتی من‌جمله طراحی اینفوگرافیک را انجام می‌دهد. شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما مثل سایت، اینستاگرام و تلگرام سفارشتان را به ثبت رسانید. دنیا چاپ دارای طراحان هنرمند و متخصص درزمینه طراحی اینفوگرافیک است، که می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

تمام انواع طراحی اینفوگرافیک اعم از وقایع‌نگاری، الفبایی، جغرافیایی، فلوچارت، تایم لاین، طبقه‌بندی‌شده و سلسله مراتبی مزیت‌های منحصربه‌فرد خودشان را دارد. و شما می‌توانید با توجه به نوع محصول و کسب‌وکارتان یکی از سبک‌های طراحی اینفوگرافیک را انتخاب کنید.

شما هم می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات ِ پایین صفحه مطرح نمایید. 👇

سوالات متداول

همین حالا برای ثبت سفارش اقدام کنید.

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ها

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

  دنیا چاپ مدیر کل اردیبهشت 28, 1401 پاسخ

  شما عزیزان می‌توانید سوالات و دیدگاه‌های خود برای سفارش خدمات در حوزه‌ی طراحی اینفوگرافیک را در این بخش مطرح نمایید.