دنیا چاپ

خدمات طراحی و چاپ بروشور

خدمات طراحی و چاپ بروشور

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

مزیت‌های دنیا چاپ

سفارش آنلاین و فوری تراکت

آیا شما هم برای ترویج کسب‌وکارتان به دنبال جذب مشتری هستید؟ آیا تراکت برای تبلیغات کسب‌وکارتان کافی است؟ چاپ تراکت یکی از مرسوم‌ترین راه‌های تبلیغاتی برای جلب‌توجه مشتریان به کسب‌وکار شما است. تراکت در سایزهای متنوع و با جنس‌های مختلف چاپ و طراحی می‌شود. مهم‌ترین ویرگی‌های یک تراکت مناسب قیمت، کیفیت و سرعت چاپ آن می‌باشد. دنیا چاپ به‌صورت مستقیم و بدون واسطه طراحی تراکت شمارا بر عهده می‌گیرد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما تحویل می‌دهد.

طراحی تراکت معمولاً در سایزهای گروه A شامل A3، A4، A5، A6 و گروه B شامل B6, B5, B4 انجام می‌شود. جنس کاغذ تراکت معمولاً انواع تحریر، گلاسه و کرافت است که می‌توانید با توجه به نوع کسب‌وکارتان و سلیقه، سایز و جنس مناسب تراکت خود را انتخاب کنید و سفارش دهید.

چاپ تراکت A5

تراکت‌های A5 پرمصرف‌ترین سایز برای چاپ هستند. معمولاً تراکت A5 بر روی کاغذ گلاسه ۱۳۵ گرم، گلاسه ۱۷۰ گرم، تحریر ۸۰ گرم، تحریر ۸۰ گرم ایرانی، کاغذ کرافت و تراکت لاکچری گلاسه ۳۰۰ گرم با روکش سلفون مات و یا براق انجام می‌شود. چاپ تراکت A5 به‌صورت عمده قابل سفارش در دنیا چاپ است. قیمت چاپ تراکت در جنس تحریر ۸۰ گرم به دلیل ضخامت کم از کاغذهای گلاسه پایین‌تر می‌باشد. درصورتی‌که تراکت دلخواهتان را به‌صورت آنلاین در وب سایت دنیا چاپ و به‌صورت عمده سفارش بدهید قیمت آن به‌شدت کاهش پیدا می‌کند.

چاپ تراکت A6

چاپ تراکت A6 دومین سایز تراکت‌ها در نوع A می‌باشد. تراکت A6 در دنیا چاپ بر روی کاغذ گلاسه ۱۳۵ گرم، گلاسه ۳۰۰ گرم با روکش، گلاسه ۱۷۰ گرم و تحریر ۸۰ گرم، تحریر ۸۰ گرم ایرانی و کاغذ کرافت انجام می‌شود. محدودیت چاپی برای تراکت A6 وجود ندارد و طراحی تراکت A6 در تیراژهای دلخواه شما قابل، در دنیا چاپ قابل سفارش است. قیمت چاپ تراکت در جنس تحریر ۸۰ گرم به دلیل ضخامت کم از کاغذهای گلاسه پایین‌تر است.

چاپ تراکت A4

طراحی تراکت A4 بر روی کاغذهای تحریر ۸۰ گرم، گلاسه ۳۰۰ گرم با روکش، گلاسه ۱۳۵ گرم، گلاسه ۱۷۰ گرم، تحریر ۸۰ گرم ایرانی و کاغذ کرافت انجام می‌شود. از تراکت A4 برای چاپ بروشور نیز بسیار استفاده می‌شود. چاپ و طراحی تراکت A4 نیز در دنیا چاپ محدودیت تیراژ نداشته و به تعداد دلخواه شما و در کوتاه‌ترین زمان قابل سفارش می‌باشد.

چاپ تراکت A3

یکی دیگر از سری محصولات پوستری و مورد طرفدار، چاپ تراکت در سایز بزرگ A3 است. چاپ تراکت در سایز A3 در حال حاضر بر روی دو جنس کاغذ تحریر ۸۰ گرم و یا گلاسه ۱۳۵ گرم چاپ و طراحی می‌شوند.
چاپ روی تراکت A3 در دنیا چاپ به‌صورت ۴ رنگ و یا فول رنگی انجام می‌شود و هیچ‌گونه محدودیت رنگی برای چاپ وجود ندارد.

 

تراکت B6

چاپ تراکت در ابعاد B6 یکی دیگر از خدمات قابل‌ارائه در دنیا چاپ است. تراکت B6 مشابه چاپ کارت ویزیت برای کاغذهای تحریر ۸۰ گرم و گلاسه ۱۳۵ گرم انجام می‌شود. چاپ تراکت B6 محدودیت رنگی نداشته و در رنگ دلخواه شما چاپ می‌شود. قیمت چاپ تراکت B4 روی تحریر ۸۰ گرم، ارزان‌تر است. درصورتی‌که تراکت B6 به‌صورت عمده و تیراژ بالا سفارش بدهید قیمت آن ارزان‌تر می‌شود.

تراکت B5

یکی دیگر از خدمات قابل‌ارائه در دنیا چاپ طراحی تراکت B5 می‌باشد. تراکت B5 نیز فقط بر روی کاغذهای تحریر ۸۰ گرم و گلاسه ۱۳۵ گرم انجام می‌شود. تراکت B5 محدودیت رنگی نداشته و کلیه رنگ‌ها شفاف و زنده هستند. تراکت‌های B5 برای فاکتور نیز استفاده می‌شود.

تراکت B4

چاپ تراکت B4 در دنیا چاپ بر روی کاغذهای تحریر ۸۰ گرم و گلاسه ۱۳۵ گرم انجام می‌شود. چاپ تراکت B4 نیز محدودیت تیراژ ندارد و به تعداد دلخواه شما و در کوتاه‌ترین زمان قابل سفارش است. قیمت چاپ تراکت B4 به دلیل ابعاد از سایر تراکت‌ها بیشتر است. کلیه رنگ‌ها بر روی تراکت B5 شفاف و زیبا می‌باشند و هیچ‌گونه محدودیت رنگی وجود ندارد.

کلام پایانی

چاپ تراکت می‌تواند یک رو و یا دورو باشد و یک رو یا دو رو بودن آن، متناسب با نوع کسب‌وکارتان است. چاپ تراکت بر روی کاغذهایی از جنس گلاسه، تحریر و کرافت صورت می‌گیرد؛ که هرکدام متناسب با نوع سلایق و تجارت شما، به محصول شما جلوه بسیار زیبایی می‌دهد.
سایز تراکـت‌ها معمولاً در دو گروه سایزی A و B طراحی و چاپ می‌شوند. شما می‌توانید در وب سایت دنیا چاپ به‌صورت آنلاین، سایز مدنظرتان را انتخاب کنید و سفارش دهید.

همین حالا برای ثبت سفارش اقدام کنید.

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ها

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

    دنیا چاپ مدیر کل اردیبهشت 28, 1401 پاسخ

    شما عزیزان می‌توانید سوالات و دیدگاه‌های خود، برای سفارش خدمات در حوزه‌ی طراحی و چاپ بروشور را در این بخش مطرح نمایید.