دنیا چاپ

خدمات طراحی و چاپ فاکتور

خدمات طراحی و چاپ فاکتور

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

مزیت‌های دنیا چاپ

چاپ افست و دیجیتال فاکتور فروش

از دیگر ملزومات ست اداری برای هر شرکت و سازمانی فاکتور فروش می‌باشد. یکی از مواردی که فروشمان را تضمین می‌کند دادن فاکتور به خریدار است. فاکتور یک نوع سند است که بین خریدار و فروشنده ردوبدل می‌شود و خرید را برای خریدار مطمئن‌تر می‌سازد. مضاف بر اینکه استفاده از یک فاکتور مزایایی دارد، طراحی فاکتور و استفاده از یک فاکتور مناسب می‌تواند برای فروشنده مزایای متعددی داشته باشد. شما با کمک چاپ یک فاکتور جذاب می‌توانید جایگاه برندتان را در چشم مشتری تثبیت کنید و خودتان را برای همیشه در بالاترین جایگاه از ذهن مخاطب جای دهید. همه این مزایا به کمک چاپ فاکتور و البته چشم‌نواز میسر خواهد شد. اطلاعات متعددی بر روی فاکتورها چاپ می‌شود که می‌توان به مشخصات فروشنده، مشخصات خریدار، زمان خرید و قیمت کالا اشاره کرد.
مرکز تبلیغاتی دنیاچاپ همه تلاشش را می‌کند تا شما با سفارش چاپ فاکتور، بیشترین بازدهی را در کسب‌وکارتان داشته باشید.

انواع فاکتور

چاپ فاکتورها در طرح‌ها و شکل‌های مختلفی انجام می‌شود و هرکدام از آن‌ها کاربرد منحصر به خودشان را دارند. برای اینکه بتوانید تمایز بین فاکتورهای مختلف را تشخیص دهید، و برای اینکه هنگام چاپ فاکتور، انتخاب بهتری داشته باشید نیاز است با انواع فاکتورهای دنیا چاپ آشنا باشید. انواع چاپ فاکتور در دنیا چاپ به عبارت زیر است:

1. فاکتور بر اساس نوع طرح

بعضی از فاکتورها به‌صورت سربرگ دار چاپ می‌شوند و بعضی‌هایشان بدون سربرگ چاپ می‌شوند. تصور کنید کسب‌وکار بزرگی دارید و می‌خواهید اطلاعات مهمی مثل لوگو، نام شرکت و شماره تماس را در فاکتورهایتان لحاظ کنید. در این شرایط باید به سراغ فاکتورهای سربرگ دار بروید. اما اگر جزء آن دسته از کسب‌وکارهایی هستید که نیازی به سربرگ ندارند پیشنهاد دنیا چاپ انتخاب فاکتورهایی است که به‌صورت آماده به فروش می‌رسند هم استفاده کنید، که در دنیا چاپ هم فاکتورهای سربرگ دار هم فاکتورهای بدون سربرگ چاپ می‌شود.

2. چاپ فاکتور بدون کاربن

فاکتورهای بدون کاربن که خیلی از آن را فاکتور کاربن لس نیز می‌نامند یکی از رایج‌ترین و محبوب‌ترین نوع فاکتورهایی است که توسط صاحبان کسب‌وکارها استفاده می‌شود. هنگامی‌که از فاکتور بدون کاربن استفاده می‌کنید دیگر نیازی به قرار دادن کاربن بین برگه‌ها را نخواهید داشت.

3. چاپ فاکتورهای قبضی

شما انتخاب‌های مختلفی برای چاپ فاکتور دارید و می‌توانید فاکتورهای قبضی را هم انتخاب کنید. فاکتورهای قبضی به چندگونه تک‌برگی، دو برگی یا حتی سه برگی چاپ می‌شوند و اندازه آن‌ها یک سوم کاغذ A4 است.

سوالات متداول شما در طراحی و چاپ فاکتور

استفاده از انواع فاکتورها مزایای زیادی دارد. در دنیای شلوغ امروزی که مشتریان بیشتر از همیشه با مشکلات مختلف دست‌وپنجه نرم می‌کنند استفاده از فاکتور کار شمارا راحت‌تر و مطمئن‌تر می‌کند. فاکتورها بسیار مقرون‌به‌صرفه هستند. همچنین شما می‌توانید با چاپ فاکتور، راحت‌تر با مشتری ارتباط برقرار کنید و فاکتورها به درد هر کسب‌وکاری می‌خورد.

قیمت طراحی و چاپ فاکتور در دنیا چاپ بستگی به طرح، نوع فاکتور، و نوع چاپ و تعداد فاکتوری که سفارش می‌دهید دارد و بر همین اساس محاسبه می‌شود. شما می‌توانید همواره به‌روزترین قیمت‌ها را در وب‌سایت دنیاچاپ مشاهده نمایید.

زمانی می‌توان گفت که یک فاکتور خوب است، که طراحی خوب و درستی داشته باشد. یکی دیگر از ویژگی‌های فاکتور خوب این است که باید تمامی اطلاعات کسب‌وکار شما مثل لوگو، نام شرکت و شماره تماس روی آن درج شده باشد.

دنیا چاپ یکی از مراکز تبلیغاتی معتبر است که کیفیت خدماتش و طراحان هنرمندش، دلیل اعتبار آن شده است. شما می‌توانید با خیالی راحت و با اطمینان برای طراحی فاکتورتان دنیا چاپ را انتخاب کنید.

شما هم می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات ِ پایین صفحه مطرح نمایید. 👇

سوالات متداول

همین حالا برای ثبت سفارش اقدام کنید.

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ها

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

    دنیا چاپ مدیر کل اردیبهشت 28, 1401 پاسخ

    شما عزیزان می‌توانید سوالات و دیدگاه‌های خود برای سفارش خدمات در حوزه‌ی طراحی و چاپ فاکتور را در این بخش مطرح نمایید.