دنیا چاپ

خدمات طراحی و چاپ لیوان تبلیغاتی

خدمات طراحی و چاپ لیوان تبلیغاتی

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

مزیت‌های دنیا چاپ

لیست قیمت انواع ماگ های تبلیغاتی

اگر از لیوان تبلیغاتی برای بازاریابی و تبلیغ کسب‌وکار و برند خود استفاده می‌کنید حتماً به این نکته توجه داشته باشید که لیوان تبلیغاتی یا به عبارتی دیگر ماگ‌های تبلیغاتی باید به‌دست مشتریان یا دوستانی برسد که از آن در محل‌های شلوغ یا لوکسی استفاده کنند. در این صورت، به‌غیراز دوستان شما افراد دیگری هم لیوان تبلیغاتی با لوگوی مخصوص شمارا می‌بینند. پس بهتر است برای شرکت‌ها یا سازمان‌ها که کارمندان از لیوان شخصی استفاده می‌کنند، این هدیه تبلیغاتی را در نظر بگیرید.
این ماگ های می‌تواند یکی از اصلی‌ترین موارد برای تکمیل مجموعه ست اداری شما باشد. که می‌توان با انتخاب نوع لیوان برند و لوگو یا هر چاپی روی ماگ تبلیغاتی انجام داد. حتماً بر روی لیوان تبلیغاتی از لوگو و آدرس سایتتان استفاده کنید. از چاپ مطالب غیرضروری و بی‌اهمیت خودداری کنید. هرچه مطالب کمتری بر روی ماگ تبلیغاتی شما چاپ شود اثرگذاری بیشتری بر روی بیننده دارد. و با چاپ مطالب کوتاه و یا برند مخصوصتان می‌توانید چشم‌های بیشتری را جذب خود کنید. در دنیا چاپ انواع چاپ ماگ تبلیغاتی به‌صورت تمام‌رنگی و بدون محدودیت رنگی در کم‌ترین زمان چاپ می‌گردد.

انواع لیوان تبلیغاتی

1. لیوان سرامیکی تبلیغاتی
2. لیوان تبلیغاتی استیل
3. لیوان کاغذی تبلیغاتی
4. لیوان تبلیغاتی پلاستیکی
5. لیوان تبلیغاتی حرارتی

لیوان تبلیغاتی سرامیکی

چاپ لیوان تبلیغاتی سرامیکی قابلیت چاپ رنگی از قبیل آرم، لوگو و عکس را دارد و قابل شستشو است و با شستشو طرح و رنگ آن پاک نمی‌شود. همچنین می‌توانید از آن به‌عنوان یک هدیه تبلیغاتی شیک و به‌یادماندنی استفاده کنید.

لیوان تبلیغاتی حرارتی

لیوان‌های تبلیغاتی حرارتی هم جز لیوان‌های سرامیکی هستند اما با این تفاوت که در حالت سرد ساده و بدون چاپ یا نقش و تصویر هستند اما به‌محض ریختن هر نوشیدنی گرم در آن، رنگ لیوان تغییر می‌کند و چاپ تصویر به‌صورت کامل مشخص می‌شود.

لیوان تبلیغاتی پلاستیکی

لیوان تبلیغاتی پلاستیکی یکی دیگر از انواع لیوان‌های تبلیغاتی است. همان‌طور که از اسمش معلوم است این لیوان از جنس پلاستیک نشکن است. به دلیل تنوع و قیمت پایین لیوان پلاستیکی پرطرفدارترین هدیه تبلیغاتی می‌باشد.

لیوان تبلیغاتی کاغذی

جنس این لیوان از کاغذ مخصوص، که در پروسه‌های تولید بسته‌بندی مواد غذایی به‌کار می‌رود، است. البته باید بگوییم که پوشش پلی‌اتیلنی که در این لیوان وجود دارد باعث بازیافت هرچه زودتر در محیط‌زیست می‌شود.

سوالات متداول شما در طراحی و چاپ لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی یکی از انواع مختلف هدایای تبلیغاتی است که اکثر سازمان‌ها و شرکت‌ها با توجه به نوع خدماتی که به مشتریان ارائه می‌دهند، می‌توانند از این لیوان‌ها تهیه کنند. یکی از بهترین روش‌ها برای برندینگ، چاپ لیوان تبلیغاتی است.

سفارش چاپ لیوان تبلیغاتی در دنیا چاپ به شکل حضوری و اینترنتی انجام می‌شود. اگر قصد سفارش لیوان تبلیغاتی به‌صورت غیرحضوری دارید می‌توانید از طریق سایت دنیا چاپ اقدام کنید

ماگ و لیوان‌های تبلیغاتی بسته به نوع آن‌ها قیمت‌های مختلفی دارند. شما عزیزان می‌توانید در سایت دنیا چاپ تعرفه ماگ های تبلیغاتی را مشاهده نمایید.

شما هم می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات ِ پایین صفحه مطرح نمایید. 👇

سوالات متداول

همین حالا برای ثبت سفارش اقدام کنید.

پاسخگویی 24 ساعته

برای مشاوره و یا ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ها

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

    دنیا چاپ مدیر کل اردیبهشت 28, 1401 پاسخ

    شما عزیزان می‌توانید سوالات و دیدگاه‌های خود برای سفارش خدمات در حوزه‌ی طراحی و چاپ لیوان تبلیغاتی را در این بخش مطرح نمایید.